מתחם איצטדיון רמת גן, דרך אבא הלל, רמת גן, ישראל | ב' טבת תשע"ט 10.12.2018 | 12:30
שניות
דקות
שעות
ימים
דודו פישר

דודו פישר

דודו פישר - זמר האופרה מהמובילים בעולם, חוזר לימיו האהובים מ׳הגן של דודו׳ וחובש את כתר ׳מלך החלומות׳ השולט בממלכה הקסומה. 

איציק דדיה

איציק דדיה 

איציק דדיה - הסופרסטאר שכבש את עולם המוזיקה היהודית, בתפקיד ׳איש החלומות׳, יגשים לילדים את כל משאלותיהם במשחק מלא הומור ורגש

להקת 'קינדרלעך'

קינדרלעך 

קינדרלעך - להקת הילדים של ישראל הם ׳ילדי החלומות׳ שילמדו אתכם לחלום בענק, ובעיקר ירקדו וישירו את מיטב להיטי הלהקה מכל הזמנים. 

עוזיה צדוק

עוזיה צדוק

עוזיה צדוק - נער הפלא של המוזיקה המזרחית הוא גם ׳נער החלומות׳ שיפתיע את הצופים במשחק מרגש עד דמעות.

עדי רן

עדי רן 

עדי רן - גדול אמני ויוצרי המוזיקה היהודית המקורית, בתפקידו ההיסטורי כ׳גואל המלאך׳ עם תפילות ומשימות שיקרעו אתכם מצחוק.

להקת ווקאל'ס

להקת ווקאל'ס

ווקאל׳ס - הרכב הזמרים הפופולארי המשמש כגדוד שומרי הראש של מלך החלומות, ילחמו על הבמה בחירוף נפש, עם מיטב הלהיטים במוזיקה היהודית. 

שוקי סלומון

שוקי סלומון

שוקי סלומון - כוכב הרשת שסחף עשרות אלפי עוקבים בתפקיד ראשון על הבמה, כאב המודאג של ילדי החלומות שיוצא למסע מלא חוויות מפתיעות. 

פעלולני 'קרקס 'Y

קרקס Y

קרקס Y - פעלולני הקרקס מהטובים בעולם שירחפו ויתעופפו מעל לראשכם במופע אקרובטיקה מרהיב שלא יותיר אתכם אדישים.

שירים ונפלאות בממלכת החלומותמלך החלומות (דודו פישר) בעזרת משרתו, איש החלומות (איציק דדיה), מגשימים לילדי החלומות (להקת 'קינדרלעך'), את משאלותיהם, למורת רוחו של האבא המבולבל (שוקי סלומון). תפילותיו של גואל המלאך (עדי רן) מלוות את נער החלומות (עוזיה צדוק) במאבקו נגד שומריו של מלך החלומות (להקת ווקאל'ס). כאשר מעל לראשם מרחפים פעלולני 'קרקס Y’.

קטעי אקרובטיקה מרהיבים ועוד שלל דמויות מפתיעות ומשעשעות שיוצאות למסע רצוף חוויות שיגשים לילדים את משאלותיהם ב'ממלכת החלומות' הקסומה שנבנתה במיוחד עבור 'שירים ונפלאות'.

צור קשר

שלחו